Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12500
Stary 07.03.2012, 20:23
Diaz ma kontrakt w Anderlechcie tylko 1 rok jeszcze, myślę że za 300tys Euro byłby do wyciągnięcia. Może jednak warto bo prezentuje się ostatnio bardzo dobrze. Nuneza do 450tys Euro też by warto było wykupić moim zdaniem.
Do tego dorzucić jakieś talenty na pozycję lewego obrońcy i def. pomocnika. A za pozostałą kasę sprowadzić skrzydłowego i napastnika. Boguski się wykuruje będzie na zmianę w ataku.
Do tego wypożyczenia jak w tym roku, ale z realnymi kwotami wykupu i będzie dobrze.
Odpowiedz cytując