Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16031
Stary 07.03.2012, 19:59
Jest i odsiecz ...

Powiedziałbym, wiódł ślepy kulawego . . . hihihi

W temacie Smoleńska wszystko jasne. Jest dokładnie odwrotnie niż dziennikarzyny wciskają lemingom. Ale prawda jest znana, prędzej niż później zmiecie uzurpatorów i obciągnie szczęki lemingom. A dzieci z podstawówki będą ich zabijać śmiechem.

ps. "Ja już dawno wybrałem drogę "drwin" "ironii", nawet "błaznowania" bo mam zasadę, że merytorycznie z ciemnotą się nie dyskutuje" . Prawdziwy oświecony, budda naszych czasów, błysk ciemności, król mierności. Załóżcie za szpeniem gang Olsena, sukces murowany
Ostatnio edytowane przez Drozd : 07.03.2012 o godz. 20:09.
Hej Nasz TS !!