
Jest i odsiecz ...
Powiedziałbym, wiódł ślepy kulawego . . . hihihi
W temacie Smoleńska wszystko jasne. Jest dokładnie odwrotnie niż dziennikarzyny wciskają lemingom. Ale prawda jest znana, prędzej niż później zmiecie uzurpatorów i obciągnie szczęki lemingom. A dzieci z podstawówki będą ich zabijać śmiechem.
ps.
"Ja już dawno wybrałem drogę "drwin" "ironii", nawet "błaznowania" bo mam zasadę, że merytorycznie z ciemnotą się nie dyskutuje" 
. Prawdziwy oświecony, budda naszych czasów, błysk ciemności, król mierności. Załóżcie za szpeniem gang Olsena, sukces murowany
