Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16030
Stary 07.03.2012, 19:40
Szpen odpuść, tutaj jest mekka pisu i choćby nie wiadomo jakimi argumentami byś rzucał oni i tak wiedzą lepiej..
Produkujesz się do grupy nastolatków, którzy z domu wynieśli, że rząd trzeba obalać..
Ja już dawno wybrałem drogę "drwin" "ironii", nawet "błaznowania" bo mam zasadę, że merytorycznie z ciemnotą się nie dyskutuje, szkoda nerwów, czasu, a przynajmniej pośmiać się można z żołnierzyka pisu Drozda czy innych jemu podobnych..

ps. swoją drogą Drozdu nie walczyć już o Smoleńsk bo coś temat przepadł? Poddałeś się? Czy czekasz, aż Bóg Macierewicz coś znowu wymyśli hah..