|
[QUOTE=szprotson;1228090]Skorupski - Olkowski, Głowacki, Czekaj,Wasilewski - Wilk - Matuszczyk,Garguła- Kupisz,Jankowski,Małecki[/QUO
Olkowski- Górnik chce za niego 1.5mln euro
Głowacki-baardzo kontuzjogenny ale wiadomo Wiślak
Wasilewski-drogi i musiał by pewnie troche spuścić z tonu jeśli chodzi o zarobki
Kupisz-też pewnie "krzykną" za niego sporą sumke
Jankowski-wiadomo że chciałby do Legii
Małecki-tu nie wiem co by sie musiało stać żeby wrócił do zespołu
|