|
W Wiśle jest za dużo przeciętniaków, którzy siedzą tu bo klub związał się z nimi długimi kontraktami, a wy się cieszycie, że jakiś Pazdan jest w orbicie zainteresowań, takich Pazdanów to mamy z 5 na zbyciu.Już ten Dudu z Widzewa jest lepiej wyszkolonym piłkarzem. Mam nadzieje, że to tylko plotka.
|