Wyświetl pojedynczy post
MichaelMyers
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków/Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12496
Stary 07.03.2012, 19:13
W Wiśle jest za dużo przeciętniaków, którzy siedzą tu bo klub związał się z nimi długimi kontraktami, a wy się cieszycie, że jakiś Pazdan jest w orbicie zainteresowań, takich Pazdanów to mamy z 5 na zbyciu.Już ten Dudu z Widzewa jest lepiej wyszkolonym piłkarzem. Mam nadzieje, że to tylko plotka.
Odpowiedz cytując