Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
Od: 08.2010
Offline
#
8057
07.03.2012, 18:01
No mają cię wpuścić, a mi na meczu z korupterem sprawdzaili. Nie miałem czasu na dyskusję, bo już się mecz zaczynał jak wchodziłem, więc nie pytałem po jaki ciul to sprawdza.
eto22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eto22
Znajdź inne posty napisane przez eto22