JrQ- napisał(a):

Bednarz za 700tysięcy sprowadził Jirsaka, a Valkx za tą samą Meliksona.
Przecież Łysy wcale nie umie ocenić potencjału zawodnika...
|
Nie broniąc Bednarza ale:
Bednarz sprowadził Marcelo, a Stan Jaliensa
Przecież Valkx nie umie ocenić potencjału zawodnika

(Tak żartem)
Nie róbmy z Bednarza najgorszej ofermy, bo może mu i brakuje do Stan ale nie był najgorszy. Natomiast inną rzeczą jest czy powinniśmy wracać do współpracy z nim a nie (jeśli nie Stan) to kimś innym z pełnym notesem nazwisk z dajmy na to Niemiec?