Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1085
Stary 07.03.2012, 17:49
Dla Was marketing byłby dobry wtedy jakby wszystkich za darmo na mecze wpuszczali. Otwórzcie oczy, wejdźcie na oficjalną i nie pier****, że marketing w tym tygodniu kuleje i nic się nie dzieje.

Rozumiem, można powtarzać sprawę z biletami online, ale pozostałe argumenty o marketingu to takie powielane pieprzenie jak to, że Jaliens słabo gra.
Odpowiedz cytując