|
Mnie już zabawa ze Szpeniem nie bawi, wręcz irytuje... Koleś jest tak zapatrzony w słońce Peru, że choćby ten sprzedał Kraków Putinowi i tak usłyszelibyśmy, że to wszystko w trosce o finanse publiczne...
Jak wspomniał Kocur - tylko Ty Szpenio zauważasz w swoich postach coś więcej niż tani populizm i zwykłe manipulowanie (a przepraszam, masz przecież genialnych towarzyszy w osobach Pysia i AS-a). Cytował Ci postów nie będę - wystarczy poczytać tak z 10 stron wstecz tego tematu, by zobaczyć jak błaźnisz się z każdym postem coraz bardziej.
ps. Nie masz jakiejś mapki/wykresu w zanadrzu?
|