Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16028
Stary 07.03.2012, 17:29
Wystarczy nie pojechać populizmem i nie przyłączyć się do krytykowania Biereckiego za to że zarabia dużo nie biorąc nic z publicznej kasy, wystarczy wypomnieć Mira Zbycha i Sawicką, by Szpeniu zaczął szukać informacji o tym jaki zły jest PiS. Nie rozumiem. Tym tokiem rozumowania należy wszystko wybaczyć platformie, bo PiS. To jest logika godna żony maltretowanej i okradanej przez męża alkoholika która nic z tym nie robi, bo przecież lepszy taki niż żaden. I zamiast coś z tym zrobić, to głupia baba siedzi i ogląda TVN by mieć namiastkę wielkiego świata. A że jest jej źle? No przecież inne babki mają jeszcze gorzej, są tacy co nożem machają...
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 08.03.2012 o godz. 01:57.