Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#509
Stary 07.03.2012, 17:27
Jak Bednarz przyjdzie za Valkxa i odejdzie Melikson to przez najbliższych kilka lat mistrzostwa nie będzie.
A jak nie będzie mistrzostwa przez kilka lat, to Cupiał da sobie całkiem spokój z Wisłą.
Tak wróble ćwierkają, oby jednak Cupiał poszedł po rozum...