|
Jak Bednarz przyjdzie za Valkxa i odejdzie Melikson to przez najbliższych kilka lat mistrzostwa nie będzie.
A jak nie będzie mistrzostwa przez kilka lat, to Cupiał da sobie całkiem spokój z Wisłą.
Tak wróble ćwierkają, oby jednak Cupiał poszedł po rozum...
|