Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16025
Stary 07.03.2012, 16:37
nie odwracam. W każdym poście odpowiadający na mój, czytam o Zbychu, Mirze i reszcie. Czytam o wałkach, przekrętach,oszustwach,kradzieżach itd. A za PiS co, wszyscy święci? Poczytaj wyżej.

Co do Twoich punktów. Jasne że jesteśmy zapuszczeni jako kraj, głupiec tylko tego nie widzi. Tylko winą większości spraw jest nasza historia, a nie obecny rząd, czy wcześniejszy. Pamiętaj, z gówna bata nie ukręcisz. Legislacja swoją drogą, wykonanie swoją.

Wracając jeszcze do merytoryczności. wiem co piszę, i wiem że nie każdy post jest merytoryczny. Bo nie musi byc, gdy odpowiadam na zaczepki frustratów. Zdarza pisać emocjami, a nie głową.

Drozd napisał(a):Wyświetl post
Szpen pojechał źródło ?: "spieprzajdziadu.com"

Zaczynam podejrzewać szpeńcia o nastoletniość . Ale on przecież podobno studiował :o.
a czy to źródło róźni się od innych skoro jest merytoryczne ? Kłamią tam?