Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16023
Stary 07.03.2012, 16:34
[QUOTE=Drozd;1228032]
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Nie odwracaj kota ogonem bo jesteś jedyną osobą, która zauważa własne "merytoryczne" wpisy.

99% jakoś ich nie zauważa - wiem wiem, teoria spiskowa.


Za to jest cała masa naprawdę mądrych postów, w których forumowicze czarno na białym pokazują że jest powszechne zakłamanie i obłuda dotyczące:

- inwestycji
- poziomu życia
- zarobków
- polityki zagranicznej
- i wielu innych
nie odwracam. W każdym poście odpowiadający na mój, czytam o Zbychu, Mirze i reszcie. Czytam o wałkach, przekrętach,oszustwach,kradzieżach itd. A za PiS co, wszyscy święci? Poczytaj wyżej.

Co do Twoich punktów. Jasne że jesteśmy zapuszczeni jako kraj, głupiec tylko tego nie widzi. Tylko winą większości spraw jest nasza historia, a nie obecny rząd, czy wcześniejszy. Pamiętaj, z gówna bata nie ukręcisz. Legislacja swoją drogą, wykonanie swoją.