Szpen napisał(a):

kradli kamyki na budowie autostrady - winna PO
od 10 lat robili wałek z solą - winna PO
od 20 lat robią walki na przetargach - winna PO
krzywo się wysrałem - winna PO
co za frustraci.
|
Przyglądam się dyskusjom prowadzonym w tym temacie z boku. I tak szczerze mówiąc na każde Twoje wypociny dostajesz kontrę, która Cię po prostu gasi. Na Twoim miejscu - zamiast ubliżać ludziom od frustratów - pomyślałbym nad sobą. Bo jak na razie co się odezwiesz wychodzisz na głupka.