Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16019
Stary 07.03.2012, 15:47
Szpen napisał(a):Wyświetl post
kradli kamyki na budowie autostrady - winna PO
od 10 lat robili wałek z solą - winna PO
od 20 lat robią walki na przetargach - winna PO
krzywo się wysrałem - winna PO

co za frustraci.

Przyglądam się dyskusjom prowadzonym w tym temacie z boku. I tak szczerze mówiąc na każde Twoje wypociny dostajesz kontrę, która Cię po prostu gasi. Na Twoim miejscu - zamiast ubliżać ludziom od frustratów - pomyślałbym nad sobą. Bo jak na razie co się odezwiesz wychodzisz na głupka.