Szpen napisał(a):

kradli kamyki na budowie autostrady - winna PO
od 10 lat robili wałek z solą - winna PO
od 20 lat robią walki na przetargach - winna PO
krzywo się wysrałem - winna PO
co za frustraci.
|
A kto wypłacał państwową kasę, tym co kradli kamyki?
Skoro od dziesięciu to PO jest w 50% odpowiedzialna.
A kto, skoro od pięciu o przetargach decyduje PO.
To jest jasiu twój najmniejszy problem.
Wiadomo że dla ludzi których rodziny żyją z okradania państwa, "robienie wałków" to chleb powszedni, naturalny jak zima po jesieni. Musi jednak taki zrozumieć że nie każdy skacze z radości mając świadomość że płaci większe podatki, albo musi tyrać prawie do śmierci, żeby było co wałować. Ty nazywając okradanych frustratami udowadniasz szerzej to co wielu już wie.