Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16018
Stary 07.03.2012, 15:45
Szpen napisał(a):Wyświetl post
kradli kamyki na budowie autostrady - winna PO
od 10 lat robili wałek z solą - winna PO
od 20 lat robią walki na przetargach - winna PO
krzywo się wysrałem - winna PO

co za frustraci.
A kto wypłacał państwową kasę, tym co kradli kamyki?
Skoro od dziesięciu to PO jest w 50% odpowiedzialna.
A kto, skoro od pięciu o przetargach decyduje PO.
To jest jasiu twój najmniejszy problem.


Wiadomo że dla ludzi których rodziny żyją z okradania państwa, "robienie wałków" to chleb powszedni, naturalny jak zima po jesieni. Musi jednak taki zrozumieć że nie każdy skacze z radości mając świadomość że płaci większe podatki, albo musi tyrać prawie do śmierci, żeby było co wałować. Ty nazywając okradanych frustratami udowadniasz szerzej to co wielu już wie.
Hej Nasz TS !!