Cyk tam to dopiero sie zacznie jak im Jaga punky urwie a od Legii w....... dostana

Jeszcze będą do tego sponsora dopłacali niedługo... Wojciechowski sie niczego nie nauczyl i nie nauczy. Taki po prostu typ z niego. Woli wszystko zniszczyc pod wpływem emocji i potem od nowa budowac niż postępować racjonalnie.
I rob tak dalej,poki tam jestes !
