Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19202
Stary 07.03.2012, 15:26
Cyk tam to dopiero sie zacznie jak im Jaga punky urwie a od Legii w....... dostana
Jeszcze będą do tego sponsora dopłacali niedługo... Wojciechowski sie niczego nie nauczyl i nie nauczy. Taki po prostu typ z niego. Woli wszystko zniszczyc pod wpływem emocji i potem od nowa budowac niż postępować racjonalnie.
I rob tak dalej,poki tam jestes !
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 07.03.2012 o godz. 15:28.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując