mobik88 napisał(a):

|
Ajax aleś wymyślił z tym zwrotem pieniędzy, chybaś nie spał ze dwie noce. Nie podoba się nie chodź, nie kupuj!
|
To było z przymrużeniem oka pisane
Niestety na mecze Wisły mam 500km w jedną stronę i po takim 0-1 z Podbeskidziem czułem się jak totalny frajer.
A tak na serio taka sytuacja miała miejsce kiedyż w pucharze Anglii (tyle że na wyjeździe) piłkarze zagrali tak źle że oddali kasę za przejazd.