Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 07.03.2012, 15:21
mobik88 napisał(a):Wyświetl post
Ajax aleś wymyślił z tym zwrotem pieniędzy, chybaś nie spał ze dwie noce. Nie podoba się nie chodź, nie kupuj!
To było z przymrużeniem oka pisane

Niestety na mecze Wisły mam 500km w jedną stronę i po takim 0-1 z Podbeskidziem czułem się jak totalny frajer.

A tak na serio taka sytuacja miała miejsce kiedyż w pucharze Anglii (tyle że na wyjeździe) piłkarze zagrali tak źle że oddali kasę za przejazd.
Odpowiedz cytując