Romuald napisał(a):

|
jeżeli facet nie chce przedłuzyć kontraktu to Cupiał ma się licytować?
|
To nie jest raczej kwestia typu "S.V. nie chce przedłużyć".
Romuald napisał(a):

|
Trzeba tylko mieć nadzieję,że nie trafi do innego Polskiego klubu.
|
Baaaardzo głęboko w kuluarach chodzą słuchy- choć chodzą to nawet za dużo powiedziane- pojawiają się, że Stan = Legia.
July will show.