Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1080
Stary 07.03.2012, 13:36
MCX napisał(a):Wyświetl post
Ale jesteś poinformowany i dowcipny, super.

Jeśli Ciebie temat sprzedaży biletów on line nie interesuje to trudno, zapewne wielu innych chętnie by się dowiedziało czy klub coś robi w tej sprawie.
Z dobrze poinformowanych źródeł* wiem że nic.

*smok Tabaluga mi powiedział.

W naszym klubie jeśli chodzi o marketing to leżymy i kwiczymy ALE:

-nikt nie jest w stanie zapełnić stadionu mistrza Polski jeśli dostajemu u siebie regularne bęcki od takich tuz futbolu jak Podbeskidzie.

Mam prosta propozycję:

Każdy kto kupi bilet na Reymonta i zobaczy porażkę ma pieniądze zwracane z pensji meczowej 18 oraz sztabu szkoleniowego
Odpowiedz cytując