MCX napisał(a):

Ale jesteś poinformowany i dowcipny, super.
Jeśli Ciebie temat sprzedaży biletów on line nie interesuje to trudno, zapewne wielu innych chętnie by się dowiedziało czy klub coś robi w tej sprawie.
|
Z dobrze poinformowanych źródeł* wiem że nic.
*smok Tabaluga mi powiedział.
W naszym klubie jeśli chodzi o marketing to leżymy i kwiczymy ALE:
-nikt nie jest w stanie zapełnić stadionu mistrza Polski jeśli dostajemu u siebie regularne bęcki od takich tuz futbolu jak Podbeskidzie.
Mam prosta propozycję:
Każdy kto kupi bilet na Reymonta i zobaczy porażkę ma pieniądze zwracane z pensji meczowej 18 oraz sztabu szkoleniowego
