Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 07.03.2012, 12:42
MCX napisał(a):Wyświetl post
Jak widać da się to zrobić nawet klasę rozgrywkową niżej. Dlaczego nie u nas? Była petycja na Facebooku, wiem, że niektórzy pisali też osobiście maile do klubu, coś się w tej sprawie dzieje czy zlali nas ciepłym moczem?
Bo ja wiem? Wejdź na oficjalną stronę Wisły i spróbuj tam kupić bilet.

Ale gdybyś przypadkiem chciał kupić bilet na mecz Podbeskidzia, to tutaj masz link.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.03.2012 o godz. 12:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując