MCX napisał(a):

|
Jak widać da się to zrobić nawet klasę rozgrywkową niżej. Dlaczego nie u nas? Była petycja na Facebooku, wiem, że niektórzy pisali też osobiście maile do klubu, coś się w tej sprawie dzieje czy zlali nas ciepłym moczem?
|
Bo ja wiem? Wejdź na oficjalną stronę Wisły i spróbuj tam kupić bilet.
Ale gdybyś przypadkiem chciał kupić bilet na mecz Podbeskidzia, to tutaj masz
link.