Wyświetl pojedynczy post
piotrus1985
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 07.03.2012, 12:37
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
mozliwe.... w 5 lat
ktore juz zmarnowalismy... tak ze dwa razy... smutne ale prawdziwe...
A stare dobre czasy, kiedy bylismy potentatami na polskim rynku juz nie wroca... srodki finansowe juz nie takie jak kiedys, ceny potencjalnych wzmocnien wywindowane, silna konkurencja ze strony innych klubow... na dzis wyzsze kontrakty i wyzsze kwoty na transfery przeznacza Legia, Polonia czy nawet Lech...