Znaczy ja wam powiem, że szkoda, że w Polonii cyrk zaczyna się już teraz, bo liczyłem że urwą punkty Legii a tak to nie ma co na to liczyć i pewnie na Łazienkowskiej będzie pogrom.
Edit: Hmm... oczywiście mam na myśli kolejny 'etap' cyrku, bo przecież tam cyrk trwa od kiedy JW postanowił sypnąć groszem.
