Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19201
Stary 07.03.2012, 12:31
Znaczy ja wam powiem, że szkoda, że w Polonii cyrk zaczyna się już teraz, bo liczyłem że urwą punkty Legii a tak to nie ma co na to liczyć i pewnie na Łazienkowskiej będzie pogrom.

Edit: Hmm... oczywiście mam na myśli kolejny 'etap' cyrku, bo przecież tam cyrk trwa od kiedy JW postanowił sypnąć groszem.
Odpowiedz cytując