Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Dawidka
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8055
Stary 07.03.2012, 12:27
ManiekTS napisał(a):Wyświetl post
Ale to jest pewne.?
Pewna to jest tylko zakichana śmierć w naszym życiu
Generalnie sądzę iż dużo zależy od tego na jakiego ochroniarza trafisz.
Mój kolega z pracy na przykład , kupił sobie bilet sporo przed meczem. Jako że od dłuższego czasu są one nabijane na karty kibica , to nie zabrał potwierdzenia zakupu. I zonk , na bramkach pokazywało że na karcie biletu nie ma ... I ochroniarze chcieli mu powiedzieć "spadaj". Jako że kumpel ma niezłe talenty dyplomatyczne to skończyło się na tym że wszedł bez sprawdzania czy rzeczywiście ten bilet wykupił.

Także radzę Ci zabrać zaświadczenie , i w momencie kiedy ktoś poprosi Cię abyś okazał legitymację , pokaż papierek i powiedz że się dowiadywałeś w kasach i taka forma jest dopuszczalna gdy zgubiłeś legitymację. Na pewno załatwisz to bezproblemowo.
Odpowiedz cytując