Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.03.2012, 11:25
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Wisła będzie znowu Polska
http://sport.fakt.pl/Wisla-bedzie-po...,147788,1.html

i dobrze,bo brakuje mi takich charakternych zawodników jacy byli dekade temu np.B.Zajac,M.Zając,Pater,Czerwiec czy kilka lat temu Błaszczu.Oni wielkich pieniądzy nie kosztowali Cupiała.
Nie wiem, jak można pisać takie bzdury (mam na myśli dziennikarza, który stworzył ten tekst). Szczególnie spodobało mi się zdanie Przed laty Wisła z powodzeniem grała w Europie, bo nieźle zagrała tylko w jednym sezonie.Zupełnie inną sprawą jest to, że dzisiaj najlepsi Polacy kosztują "ździebko" więcej, niż wtedy i trudno mi uwierzyć, ze znajdą się na nich pieniądze. Tak wiec czeka nas pewnie, o ile wszystko nie jest wyssane z palca, budowanie drużyny opartej na modelu Polonii Warszawa, z podobnymi efektami.

KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
A my dalej wierzymy co Fakt napisze ech ..........
Nie wierzymy, ale zachowanie włodarzy jest tak irracjonalne, że wszystko jest możliwe, nawet to.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 07.03.2012 o godz. 11:27.