Jeden odcinek programu Tomasza Lisa kosztuje podatników 300 tysięcy złotych. W ciągu miesiąca to jest 1,2 - 1,5 mln. Ciekawe co na to Szpeniu czepiający się tego że twórca i szef SKOK zarabia 500 tysięcy miesięcznie nie biorąc ani złotówki z publicznych pieniędzy.
http://autorzygazetypolskiej.salon24...nas-tomasz-lis
Cytat:
|
PS. Dzisiaj w Radiu Kraków, Machlojski zapowiedział podwyżkę cen biletów MPK z 2,80 zł na 4 zł
|
Najgorsze że to nasz stadion stał się wśród mieszkańców głównym powodem wpędzenia miasta w długi.