Wyświetl pojedynczy post
Bogdan81
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16014
Stary 07.03.2012, 11:11
Jeden odcinek programu Tomasza Lisa kosztuje podatników 300 tysięcy złotych. W ciągu miesiąca to jest 1,2 - 1,5 mln. Ciekawe co na to Szpeniu czepiający się tego że twórca i szef SKOK zarabia 500 tysięcy miesięcznie nie biorąc ani złotówki z publicznych pieniędzy.
http://autorzygazetypolskiej.salon24...nas-tomasz-lis

Cytat:
PS. Dzisiaj w Radiu Kraków, Machlojski zapowiedział podwyżkę cen biletów MPK z 2,80 zł na 4 zł
Najgorsze że to nasz stadion stał się wśród mieszkańców głównym powodem wpędzenia miasta w długi.
Ostatnio edytowane przez Bogdan81 : 07.03.2012 o godz. 11:16.