Pewnie dlatego, że za nie długo Komisja Europejska zażądą zwrotu dotacji w związku z nieprawidłościami w przetargach..Być może jest to nieuchronne, więc lepiej za wczasu przypozorować walkę z korupcją, niz później grubo tłumaczyć się przed społeczeństwem z kolejnej machloji..
PS. Dzisiaj w Radiu Kraków, Machlojski zapowiedział podwyżkę cen biletów MPK z 2,80 zł na 4 zł

Może się przesłyszałem, bo w innych źródłach podają, że podwyżka wyniesie "tylko" 40 groszy..