Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16012
Stary 07.03.2012, 10:22
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
No to grubo..Tzn jak chyba każdy domyślałem się, że pewnie wiekszość coś dziubie..Ale całkowita skala "wałowania" chyba przerasta nawet moje pesymistyczne myślenie..

http://fakty.interia.pl/polska/news/...oafere,1768823

To już wiemy dlaczego wydłużenie wieku emerytalnego jest koniecznością. .

Tylko dlaczego nagle sie okazało? Co sie takiego stało że akurat teraz wzięło POmatołów na zwierzenia.
Hej Nasz TS !!