Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline
#
16012
07.03.2012, 10:22
Belzebub
napisał(a):
No to grubo..Tzn jak chyba każdy domyślałem się, że pewnie wiekszość coś dziubie..Ale całkowita skala "wałowania" chyba przerasta nawet moje pesymistyczne myślenie..
http://fakty.interia.pl/polska/news/...oafere,1768823
To już wiemy dlaczego wydłużenie wieku emerytalnego jest koniecznością.
.
Tylko dlaczego nagle sie okazało? Co sie takiego stało że akurat teraz wzięło POmatołów na zwierzenia.
Hej Nasz TS !!
Drozd
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Drozd
Znajdź inne posty napisane przez Drozd