Misiak napisał(a):

Przyjeżdzamy po 3 punkty
Wisła 0
Lech 3
liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
|
a ja liczę na przełamanie Genkova i mały hattrick
po co te prowokacje Poznaniaki? Zawsze w Krakowie dostawaliście straszny oklep, nie licząc dwóch-trzech sezonów z Lewandowskim