Wyświetl pojedynczy post
Vashut
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków Nowy Kleparz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 07.03.2012, 10:18
Misiak napisał(a):Wyświetl post
Przyjeżdzamy po 3 punkty

Wisła 0
Lech 3

liczę na przełamanie Artjoma i dwie brameczki .
a ja liczę na przełamanie Genkova i mały hattrick
po co te prowokacje Poznaniaki? Zawsze w Krakowie dostawaliście straszny oklep, nie licząc dwóch-trzech sezonów z Lewandowskim
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
Odpowiedz cytując