Dzisiaj pierwszoligowa Warta Poznań uruchomiła internetowy system sprzedaży biletów.
http://bilety.wartapoznansa.pl/
Jak widać da się to zrobić nawet klasę rozgrywkową niżej. Dlaczego nie u nas? Była petycja na Facebooku, wiem, że niektórzy pisali też osobiście maile do klubu, coś się w tej sprawie dzieje czy zlali nas ciepłym moczem?