Wyświetl pojedynczy post
piotrus1985
Senior Member
 
Od: 09.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 07.03.2012, 09:29
[QUOTE=AYALA;1227932]Wisła będzie znowu Polska
http://sport.fakt.pl/Wisla-bedzie-po...,147788,1.html

i dobrze,bo brakuje mi takich charakternych zawodników jacy byli dekade temu np.B.Zajac,M.Zając,Pater,Moskalewicz czy kilka lat temu Błaszczu.Oni wielkich pieniądzy nie kosztowali Cupiała.[/QUO
Tak jest! Do tego Smuda na lawce, Kapka prezesem, Mandziara gdzies blisko klubu... Mozna by jeszcze siegnac po Piechniczka jako doradce do spraw wszelakch...
Marzy mi sie srodek pola z Brudem, na prawa obrone niech wroci Burliga no i na bramke oczywiscie Kurto... bedzie pieknie... No dobra, moze nie pieknie ale swojsko