Temat
:
Stan Valckx - dyrektor sportowy Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
Od: 07.2010
Offline
#
453
07.03.2012, 09:19
Tylko ta Polskosc bedzie budowana na Gargule, Maleckim, Brudzie.... ja dziekuje. Nie te czasy na taka Wisle jak na poczatku dzialalnosci Cupiala potrzebne kolejne 100 baniek i tu buhahaha.
borys
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez borys