Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12482
Stary 07.03.2012, 09:16
dzisiaj Fakcie wraca jak bumerang że ma przyjśc Pazdan z Górnika do Wisły.Myśle ze to dobry pomysł, bo jak sie patrzy na poczynania Jaliensa czy Chaveza to bola zęby
Ostatnio edytowane przez AYALA : 07.03.2012 o godz. 09:18.
Odpowiedz cytując