Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1076
Stary 07.03.2012, 08:43
Gin napisał(a):Wyświetl post
My tu o promocjach na bilety a kasa w klubie pusta , z dobrych zródeł wiem że Wisła ma problemy i jak Wujek Cupiał znów nie da kasy to bedzie problem , nawet nie chce mówić co bedzie sie działo jak do LE sie niedostaniemy . Basałaj poszedł do Cupiała prosić o kolejną pożyczkę bo nie ma kasy na bieżącą działalność i Wisła może ogłosić bankructwo ale Cupiał raczej do tego niedopusci .
Kasy nie ma bo jest zablokowana, ciekawe czy zablokowali wszystko czy tylko sporne 700K EUR.

Ale chyba nie jest tak zle jak mamy 3 glownych trenerow
Odpowiedz cytując