Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 07.03.2012, 00:02
Trzeba grac szybko i do przodu

dosc zabawy,dosc piekna ,ma bys w koncu strzelanie bramek ,bo ilosc goli jaka dotychczas strzelislismy to wstyd

Probierz napewno cudow nie wymysli,ale z dobra defensywa i uwaznym kryciem jedynego zagrozenia ze strony Amiki czyli Rudnewa mysle ze jestesmy w stanie z nimi wygrac

U siebie w koncu musimy zaczac punktowac
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując