Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4289
Stary 06.03.2012, 23:39
jak to jest ze legia pozbywa sie cieniasow i jeszcz e na tym zarabia grosze a u Nas muszą podobni beznadziejni zawodnicy stanowic o sile ( buahhhahahah) naszej slabej druzyny ?
Odpowiedz cytując