Cytat:
|
Żeby na zawodniku zarobić, trzeba sprzedać go za tyle, ile go kupiono+tyle, ile kosztowało jego utrzymanie.
|
To by sie zgadzalo tylko w przypadku, gdyby zawodnicy przez caly okres umowy nie grali a siedzieli na trybunach.
Klub moze zarobic na zawodniku nie tylko sprzedajac go ale rowniez dzieki jego dobrej grze, popularnosci, postawie itd. To przeciez oczywiste.