Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#440
Stary 06.03.2012, 22:32
Cytat:
Żeby na zawodniku zarobić, trzeba sprzedać go za tyle, ile go kupiono+tyle, ile kosztowało jego utrzymanie.
To by sie zgadzalo tylko w przypadku, gdyby zawodnicy przez caly okres umowy nie grali a siedzieli na trybunach.
Klub moze zarobic na zawodniku nie tylko sprzedajac go ale rowniez dzieki jego dobrej grze, popularnosci, postawie itd. To przeciez oczywiste.
Ostatnio edytowane przez sqallpl : 06.03.2012 o godz. 22:39.