Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bronowice
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8053
Stary 06.03.2012, 22:25
kupowałem dziś bilet na sektor D21, było na nim jeszcze 10 wolnych miejsc. Na pozostałe sektory w narożniku również można bylo kupić bilety,ale zostało niewiele miejsc i do piątku na pewno zostaną wyprzedane.
Odpowiedz cytując