Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
bronowice
Junior Member
Od: 03.2012
Offline
#
8053
06.03.2012, 22:25
kupowałem dziś bilet na sektor D21, było na nim jeszcze 10 wolnych miejsc. Na pozostałe sektory w narożniku również można bylo kupić bilety,ale zostało niewiele miejsc i do piątku na pewno zostaną wyprzedane.
bronowice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bronowice
Znajdź inne posty napisane przez bronowice