Wyświetl pojedynczy post
murray
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.03.2012, 21:49
Wiadomo, że nie 7-8 milionów, ALE dobrze liczy wraz z prowizjami, premiami i pensjami.

Bo zawodnik nie kosztuje jak na przykład Jirsak 700 tys., ale trzeba wliczyć te wszystkie pierdółki.

Czyli taki X przychodząc bez kontraktu na dwa lata i zarabiając 300 tys. euro, dodatkowo agent dostaje 80 tys., za awans do LE zawodnik dostanie 20 tys., mistrzostwo 50 tys. nie kosztuje nas 0, tylko 750 tys.

Żeby na zawodniku zarobić, trzeba sprzedać go za tyle, ile go kupiono+tyle, ile kosztowało jego utrzymanie.