Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12477
Stary 06.03.2012, 21:02
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Cóż jeżeli chodzi o letnie wzmocnienia to paru piłkarzy zapewne przyjdzie za darmo.
Raczej na pewno pożegnamy Diaza ( bo wykupienie go za 400tys Euro to raczej opłacalne nie będzie, za taką kasę lepiej kupić zdolnego 20 latka), Sobola (wątpię żeby zdołał się odbudować po tej kontuzji), Paljica, Lameya i Bitona, Jirsaka raczej też.
Chciałbym żeby udało się wykupić Nuneza, albo chociaż przedłużyć o rok wypożyczenie.
Co do prawej obrony to przydałby się na rezerwę/konkurencję dla Jovanovica Celeban, który przy okazji zwiększyłby pole manewru na środku.

Natomiast reszta pozycji do uzupełnienia, czyli napastnik, skrzydłowy, defensywny pomocnik, lewy obrońca- za parę milionów euro wykonalne jak najbardziej
oby za Małeckiego udało się dostać jakąś kasę... np. od Turasów
Te 400 tysięcy euro za Diaza to informacja prawdziwa, czy pobożne życzenie? Jeżeli taka jest cena wykupu to... czemu nie? Jednak Diaz jako środkowy obrońca przy ewentualnej sprzedaży Chaveza do Chin. Podobno okienko tam jest do końca tego miesiąca.

Co do Nuneza to jak na razie nie pokazał, że jest wart 900 tysięcy euro. Za 300-400 tysięcy można go wykupić, za więcej jestem przeciwny.

Co do Stana to liczę, że z nami zostanie. Na miejscu właściciela walczyłbym o jego pozostanie obiecując mu co rok minimum 1 mln euro na transfery, a także wzmacniając jego pozycję. Mógłby zastąpić Basałaja. Wtedy Bednarz mógłby być jego podwładnym. To nie było takie złe.
Odpowiedz cytując