Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kamell
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
8052
06.03.2012, 20:51
Właśnie chyba na G nie kupujcie, g zostawcie odpowiednim osobą wykupujcie na reszte trybun.
Kamell
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Kamell