Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#434
Stary 06.03.2012, 19:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
Powtórzę: odejście Valckxa byłoby dla Wisły ogromną tragedią. Byłby to potężny krok wstecz. Nie wymienia się profesjonalisty i najlepszego dyrektora sportowego w naszym kraju na tradycyjne "polskie półprodukty" w rodzaju Bednarza.

Dlatego oczekuję teraz od SKWK, skoro lubi wtrącać się w politykę sportową klubu pod przykrywką "wolności słowa i opinii", że udzieli mu równie mocnego i dostrzegalnego głosu poparcia jak w przypadku Moskala. Tym razem będzie to bowiem miało merytoryczne uzasadnienie. Niech pokażą, że zależy im na sportowym rozwoju Wisły. Tego oczekuje wielu kibiców. Ciekawe, czy to zrobią, czy też wygra hipokryzja, partykularne kunktatorstwo i cynizm.
Winszuje, w 100% popieram.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.