Cóż jeżeli chodzi o letnie wzmocnienia to paru piłkarzy zapewne przyjdzie za darmo.
Raczej na pewno pożegnamy Diaza ( bo wykupienie go za 400tys Euro to raczej opłacalne nie będzie, za taką kasę lepiej kupić zdolnego 20 latka), Sobola (wątpię żeby zdołał się odbudować po tej kontuzji), Paljica, Lameya i Bitona, Jirsaka raczej też.
Chciałbym żeby udało się wykupić Nuneza, albo chociaż przedłużyć o rok wypożyczenie.
Co do prawej obrony to przydałby się na rezerwę/konkurencję dla Jovanovica Celeban, który przy okazji zwiększyłby pole manewru na środku.
Natomiast reszta pozycji do uzupełnienia, czyli napastnik, skrzydłowy, defensywny pomocnik, lewy obrońca- za parę milionów euro wykonalne jak najbardziej

oby za Małeckiego udało się dostać jakąś kasę... np. od Turasów