|
Jirsak, Kirm - szrot ? No sorry ale oni byli sprowadzani jako kolejno młodzieżowy reprezentant Czech i etatowy reprezentant Słowenii więc od nich mógł mieć prawo wymagać że będą ważnymi zawodnikami Wisły. Jednak jak grają, po za paroma przebłyskami to każdy widzi..
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 06.03.2012 o godz. 19:35.
|