Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ManiekTS
Senior Member
 
Od: 07.2010
Skąd: Emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8049
Stary 06.03.2012, 18:53
Mam pytanie odnośnie wylegitymowania się, nie mam jeszcze 18lat i uczęszczam do szkoły, lecz nie mam legitymacji bo zgubiłem jakiś czas temu, i wpadła mi myśl czy po okazaniu zaświadczenia ochroniarzowi, że chodze do szkoły zostanę wpuszczony na sektor.? Pytam ponieważ miałem ostatnio taki problem, i nie chciałbym sie z nim spotkać po raz kolejny.! Pozdro
Kiedy z ziomeczkami pod blokiem siedziałeś , codzienne dobre akcje razem z nimi wspominałeś
gdy trafiłeś na komende raz po mordzie dostałeś , wszedłeś w układ z psami wszystkich posprzedawałeś
Odpowiedz cytując