Wyświetl pojedynczy post
MCX
Senior Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Piła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#426
Stary 06.03.2012, 18:09
Jeżeli nie będzie pieniędzy na transfery to nie ważne, czy dyrektorem będzie Bednarz, Valckx czy jeszcze ktoś inny.

Jeśli Valckx odejdzie to moim zdaniem głównie dlatego, że nie ma pieniędzy na wzmocnienie drużyny. Holender ma sporo do stracenia ściągając anonimów z wolnego transferu, jeśli nie wypalą to potem będą mu wypominać nieudane transfery. A Bednarz? Co on ma do stracenia? Nic, a wiele do zyskania.

Mam nadzieję, że informacja o przyjściu Bednarza to zwykła kaczka dziennikarska, a Valckx dostanie odpowiednie środki na wzmocnienie drużyny.