Krotochwila napisał(a):

|
To już Bednarz powinien najlepiej zdawać sobie sprawę jak powinna wyglądać walka o piłkarza w polskich warunkach. Trzeba było przeciwko Arabowi zagrać kartą warszawskiego cwaniaka albo krakowskiej przekupy. Jak Lewy potrzebował gwarancji, że będzie grał, to trzeba było mu ją dać. W tym przypadku warto było blefować.
|
Ty ale to nie jest poker.
Ja rozumiem że Ty będąc piłkarzem byś sie zgodził na takie coś, ale Lewy ma chłodną głowe. Wiesz co to znaczy?
I oczywiscie teraz każdy mądry ze trzeba było tak czy trzeba było siak.Rozumiem ze Valksa minus to:
- nie przyprowadzenie Świerczoka
- nie przyprowadzenie Borysiuka
- nie przyprowadzenie Diego Simeone tylko Maaskanta
- nie sciagniecie Sandomierskiego
- nie sciagniecie Delaewa
- nie opanowanie sytuacji Małeckiego
- itd
dlaczego nie daliśmy tym piłkarzom potrzebnych gwarancji ?