Wyświetl pojedynczy post
Kaan
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25180
Stary 06.03.2012, 17:33
siekierski napisał(a):Wyświetl post
Jestem zielony w tym temacie, potrzebuje do auta typowe duperela (jakąś linka od tylniej półki etc), planuje na szrot zajrzeć, na jakiej zasadzie są opłaty?
Normalnie jak w kazdym sklepie, tylko pod chmurką. Przeważnie te "duperele" nie mają cen wiec o ile nie została wcześniej ustalona zalezy od kaprysu sprzedawcy. Tak czy inaczej, ceny sa umowne zatem dyskusja wskazana, oczywiście grzeczna, poparta skrobaniem się po głowie
Półśrodki owocują ćwierćrezultatami

To z racji Cracovii i Wisły, na poziom tych drużyn nie ma chyba rady, wieszcz nawet stojąc na rynku, mruczy: Dziady, Dziady. L.J. Kern
Odpowiedz cytując