siekierski napisał(a):

|
Jestem zielony w tym temacie, potrzebuje do auta typowe duperela (jakąś linka od tylniej półki etc), planuje na szrot zajrzeć, na jakiej zasadzie są opłaty?
|
Normalnie jak w kazdym sklepie, tylko pod chmurką. Przeważnie te "duperele" nie mają cen wiec o ile nie została wcześniej ustalona zalezy od kaprysu sprzedawcy. Tak czy inaczej, ceny sa umowne zatem dyskusja wskazana, oczywiście grzeczna, poparta skrobaniem się po głowie
