mitmichael napisał(a):

Wspólnie z trenerem Michałem Probierzem miałby zbudować nową kadrę Białej Gwiazdy.
No nie, znowu to samo - znowu budowanie kadry od nowa.
|
A z obecnej da się zbudować cokolwiek?
Pareiko, Jaliens, Lamey, Iliev, Sobolewski - piłkarze wiekowi
Jovanić, Paljić, Brud - piłkarze grający poniżej oczekiwań
Genkov, Bunoza - piłkarze dla średnich drużyn, a nie kandydatów do mistrzostwa
Nunez, Diaz, Biton - piłkarze wypożyczeni
Kurto, Jirsak - koniec kontraktu
15 piłkarzy na 24 osobową kadrę. Do tego Melikson pewnie latem będzie chciał odejść. Z Małeckim nie wiadomo co będzie, a Boguski wiecznie kontuzjowany.
Zostaje
ewentualnie 6 piłkarzy na których można budować drużynę na lata: Jovanović, Chavez, Czekaj, Wilk, Garguła, Kirm. Jednak czy to zawodnicy na europejskie puchary?