|
Senior Member
Offline
|
#8048

06.03.2012, 17:17
|
Cytat:
Darmowe bilety na mecz z Lechem!
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków ufunduje wejściówki na to spotkanie dla chłopców poniżej 16 roku życia. Aby zapisać się na listę wystarczy posiadać Kartę Kibica i zjawić się w czwartek między godziną 15 a 19 w "Strefie Kiboli" w Starej Hali Wisły.
Zapraszamy każdego, kto chciałby zjawić się na meczu z Lechem, a na zakup biletu nie pozwalają mu środki finansowe. Akcja skierowana jest do młodych Wiślaków. Najstarszą osobą, która może ubiegać się o przyznanie darmowej wejściówki jest ta urodzona w 1995 roku. Dolna granica wieku nie jest ustalona.
Do tej pory akcja "Kto kocha ten wierzy" przebiegała na nieco innych zasadach. Teraz jednak uznaliśmy, że jest spore grono osób, które z jakichś powodów nie mogło w niej uczestniczyć. Jeżeli wszystko się powiedzie na kolejne mecze ligowe i być może wyjazdy, "zapisy" na darmowe wejściówki przebiegać będą na podobnych zasadach.
W czwartek do Strefy Kiboli (między godziną 15 a 19) należy przynieść zapisane na kartce dane osobowe (imię, nazwisko i numer PESEL). Konieczne będzie także okazanie Karty Kibica. Bilety odebrać będzie można w piątek od wczesnych godzin popołudniowych.
Przypominamy, że Strefa Kiboli mieści się w Starej Hali Wisły, na przeciwko sklepu z odżywkami (tuż przed wejściem na salę, gdzie swoje mecze rozgrywają między innymi koszykarki i futsalowcy).
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy młody człowiek, którego ta akcja mogłaby dotyczyć czyta naszą stronę. Jeżeli więc ktoś zna dzieciaków ze swojego najbliższego otoczenia, które chciałyby chodzić na mecze, a ze względu na problemy finansowe nie jest im to dane proszony jest o poinformowanie ich o możliwości zdobycia darmowej wejściówki.
Startujemy od liczby 100 darmowych biletów. Jeżeli będzie taka konieczność pula zostanie powiększona.
|
SKWK..........
Ostatnio edytowane przez aNouc : 06.03.2012 o godz. 17:23.
|
|