0 22 napisał(a):

Twój post skłonił mnie do zajrzenia do takiej tabeli. Szokujące jest to, że.... Cracovia jest jednym z najdłużej aktualnie grających klubów w ekstraklasie. 
U nas praktycznie nie ma ekip jak w normalnych ligach, które osiągnęłyby pewną stabilizację na najwyższym poziomie - dajmy na to 20-30 lat.
Spada praktycznie każdy. Czyli prawie każdy klub żyje z dnia na dzień, bez żadnego planu rozwoju. I koniec końców po max 5-6 latach i tak spada.
Nie muszę dodawać co to znaczy w najbliższej przyszłości wobec takich klubów jak Korona, Widzew, Ruch, Lechia, Górnik, Bełchatów. Wszystko drużyny niby bezpieczne (może poza Lechią), a i tak za 2-3 lata się wszystko zawali.
|
Najbliżej jest do tego Wam. Teraz obecnie to Wy macie "najdłuższy" staż w ekstraklasie (1 lidze), do tego zawsze w czołówce...
